×
Fubbie maakt gebruik van eigen cookies en die van derden om zo een betere service te kunnen verlenen en zorgt er daarnaast voor dat de advertenties beter bij jouw voorkeuren aansluiten. Als je gebruik maakt van onze website ga je akkoord met ons cookie-beleid. Lees meer

Hey jij daar! Hier kan je de app van Fubbie downloaden, Fubbie is (momenteel) enkel nog toegankelijk via onze app. Download hem snel en geniet van vele voordelen!


 • Windows
 • Mac
 • Log in Fubbie

  Wachtwoord/naam kwijt?
  Fubbie zoekt event medewerkers!
  Lees verder...

  Hey daar lieve Fubbies!

  Zoals jullie ongetwijfeld al gezien hebben, houden wij heel erg veel events in het hotel! Hiervoor hebben wij dan ook een fantastisch eventteam! Maar dit team is op zoek naar versterking. Binnen ons team kan je je verdiepen in één, twee of drie van de subteams! Maar wat zoeken wij nu net binnen deze teams?

  • Wiredteam: Wireds hebben voor jou geen raadsels meer! Deze instellen is voor jou dan ook een makkie! 

  • Bouwteam: Je hebt boordevol inspiratie en bent zeer creatief ingesteld! Daarbovenop vind je het super om deze creativiteit los te laten gaan door kamers te bouwen. 

  • Hostteam: Je bent een echt sociaal dier! Je houdt ervan om spelers te entertainen! 

  Denk jij nu dat jij echt gemaakt bent voor één of meerdere van deze teams? Aarzel dan niet en ga snel solliciteren via ons sollicitatieformulier en wie weet heten wij jou binnenkort wel welkom in ons team! 

  - Eventteam